Dickson Dickson
Tkanina Dickson osłoni Cię,

kiedy pojawi się przelotny deszcz

Dickson
Dla tych,

których może zaskoczyć deszcz…

ZOBACZ PRZYGODĘ
ANNY I KRZYSZTOFA
Dickson

Wyobraź sobie, że właśnie usiadłeś na tarasie, żeby odpocząć, a tu nagle zaczyna padać deszcz. Co za rozczarowanie! Ale my mamy rozwiązanie, które pomoże Ci poradzić sobie z kaprysami pogody…

TKANINA

chroniąca przed deszczem

Dickson

WODOODPORNA:

Nasza tkanina stanowi prawdziwą barierę dla wody. Przy maksymalnym wyniku 5/5 w teście natryskowym, woda sama usuwa się tworząc efekt perlenia i spływając po powierzchni tkaniny, ale nie wnikając w nią.

Dickson

ODPORNA NA
ZABRUDZENIA I PRZENIKANIE WODY:

nasze tkaniny osiągają wzorowe wyniki w teście ciśnienia wody dzięki niezwykle gęstemu splotowi. Woda i brud nie przenikają do tkanin Dickson.

W przypadku silnego lub ciągłego deszczu należy zamknąć markizę i pozostać w mieszkaniu. Utworzenie kieszeni wodnej może uszkodzić tkaninę.

JAK DOBRZE WYBRAĆ I ZACHOWAĆ JAKOŚĆ TKANINY DICKSON:

Nasze porady

Tkaniny Dickson idealnie sprawdzają się w instalacjach zewnętrznych. Kilka zaleceń dotyczących optymalnego wykorzystania markizy.

ZWIJANIE MARKIZY TKANINA ORCHESTRA MAX DOBRZE USTAWIONA MARKIZA
ZWIJANIE MARKIZY TKANINA ORCHESTRA MAX DOBRZE USTAWIONA MARKIZA

Przy lekkim deszczu markiza może pozostać rozłożona, ale nie zaleca się zwijania jej, gdy jest jeszcze mokra. Można to zrobić jedynie w nagłym wypadku… Ważne, aby markiza została rozłożona na nowo jak najszybciej, by umożliwić wyschnięcie tkaniny.

Tkanina Orchestra Max to najlepszy wybór, jeśli często używasz swojej markizy. Innowacyjna powłoka, pokrywająca jedną ze stron, zwiększa jej wodoodporność. Obróbka powierzchni chroni ją przed zanieczyszczeniami i brudem, jednocześnie ułatwiając konserwację. Tkanina Orchestra Max ochroni Cię przed upałem, ale także przed deszczem, dniem i nocą, zarówno latem jak i jesienią.

Dobrze ustawiona markiza to gwarancja komfortu. Minimalne nachylenie 25% lub 14° jest niezbędne do ochrony przed deszczem. Niedostateczne nachylenie może spowodować powstanie kieszeni wodnej i zniszczyć materiał. Porady te pochodzą z normy EN13561 i zaleceń europejskich stowarzyszeń ochrony przeciwsłonecznej.

Znajdź

Certyfikowanego sprzedawcę tkanin Dickson...

Znajdź sprzedawcę
Lista sprzedawców
Twoje dane kontaktowe

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ BLISKO SIEBIE...

Ou
Wykorzystaj moją obecną pozycję

**Choisissez une location

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ BLISKO SIEBIE...

Voir les résultats
Następny