Dickson Dickson
Tkanina Dickson osłoni Cię,

kiedy pojawi się przelotny deszcz

Dickson
Dla tych,

których deszcz czasami zaskakuje…

Zobacz przygodę
Heleny i Romana
Dickson

Wyobraź sobie, że spokojnie rozkoszujesz się swoim tarasem, a tu nagle zaczyna padać deszcz. Co za rozczarowanie! Ale my mamy rozwiązanie, żeby  pomóc Ci poradzić sobie z kaprysami pogody…

Tkanina działając

jak bariera
przeciwdeszczowa

Dickson

Wodoodporna:

Nasza tkanina stanowi prawdziwą barierą dla wody. Przy maksymalnym wyniku 5/5 w teście słupa wody, woda sama usuwa się perląc i spływając po powierzchni tkaniny, ale nie wnikając w nią.

Dickson

Odporne na
przenikanie wody:

nasze tkaniny osiągają nieporównywalne wyniki w teście ciśnienia wody dzięki niezwykle gęstemu splotowi. Woda i brud nie przenikają do tkanin Dickson.

W przypadku silnego lub ciągłego deszczu należy zamknąć markizę i pozostać wewnątrz mieszkania. Utworzenie kieszeni wodnej może uszkodzić tkaninę.

Jak dobrze wybrać i zachować jakość tkaniny Dickson:

nasze rady

Dickson

NASZE RADY
I ZALECENIA
DICKSON

Kilka zaleceń dotyczących optymalnego wykorzystania.

Zwijanie markizy

Przy lekkim deszczu markiza może pozostać rozłożona, ale nie zaleca się zwijania jej, gdy jest jeszcze mokra. Jeśli zdarzy się to wyjątkowo, można to zrobić w nagłym wypadku… Istotne jest jednak, aby markiza została rozłożona na nowo jak najszybciej, aby umożliwić wyschnięcie materiału.

Tkanina Orchestra Max

Tkanina Orchestra Max to najlepszy wybór, jeśli markiza jest często używana. Nałożona z jednej strony powłoka zwiększa jej wodoodporność. Obróbka powierzchni chroni ją przed zanieczyszczeniami i brudem, jednocześnie ułatwiając konserwację. Tkanina Orchestra Max ochroni Cię przed upałem, ale także przed deszczem, dniem i nocą, zarówno latem jak i zimą.

Dobrze ustawiona markiza

Dobrze ustawiona markiza to gwarancja komfortu. Minimalne nachylenie 25% lub 14° jest niezbędne do ochrony przed deszczem. Niedostateczne nachylenie może spowodować powstanie kieszeni wodnej i zniszczyć materiał.  Porady te pochodzą z normy EN13561 i zaleceń europejskich stowarzyszeń ochrony przeciwsłonecznej.

Znajdź

swojego sprzedawcę tkanin Dickson...

Znajdź sprzedawcę
Lista sprzedawców
Twoje dane kontaktowe

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ BLISKO SIEBIE...

**Choisissez une location

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ BLISKO SIEBIE...

Voir les résultats
Następny

ZOSTAW NAM SWOJE DANE KONTAKTOWE

Dickson Dickson Dickson Dickson